به گزارش پایگاه خبری کهگیلویه؛ گلایه های مردم شهر سوق این روزها به اوج خود رسیده و معضلات پیش روی این شهر تاب و تحمل مردم را گرفته است تا جایی که در فضای مجازی این اعتراضات و گلایه ها باعث شد ، برخی از جوانان پا به میدان گذاشته و خواستار پاسخگویی مسئولین شوند.

بارش های اخیر وضعیت بسیار نامناسبی را برای این جاده بوجودآورده که باعث شده گلایه های مردم تا بخشداری و امام جمعه نیز کشیده شود.

امام جمعه بخش سوق گفت: برای پیگیری این مشکل تماسی با معاون عمرانی استاندار برقرار شد و عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار برای چندمین بار وعده داد که در صورت پایان یافتن بارش ها اقدام به آسفالت ریزی مسیر سوق – دهدشت خواهند کرد.

پس از انتقال گلایه های مردم توسط مسئولین نوبت به فرهنگیان شهر سوق رسید تا در نشستی با رئیس اداره راه و شهرسازی گلایه های مردم را منتقل کنند که در نهایت این جلسه نیز بی نتیجه به پایان رسید و کاری از پیش نبرد و نهایتا این مسئول بعد از ۱۳ سال از کلید خوردن پروژه جاده سوق دهدشت گفت که بخاطر بارندگی ها و مشکلات احتمالی نمی توانم بصورت قطعی وعده ی تکمیل پروژه تا دهه فجر امسال را بدهم و همه چیز به شرایط بارندگی و خوش قولی پیمانکاران بستگی دارد.

در همین رابطه و پس از اعلام آمادگی جوانان شهر سوق برای جلسه با مسئولان شهرستان، و واسطه گری معتمدین شهر سوق از حضور جوانان در فرماندار ممانعت و در نهایت جعفر نیکبخت فرماندار کهگیلویه عصر امروز به میان مردم سوق آمد.

رئیس اداره راه و شهرسازی در مورد اعتبار جاده سوق دهدشت گفت:از سال ۹۲ دقیقا ۸۰۰ میلیون برای پروژه جاده سوق -دهدشت به این اداره واگذار شده بود که ۳۵۰ میلیون آن تخصیص داده شد.

نکته قابل توجه این که طارم رئیس اداره راه و شهرسازی از شفاف سازی حول تشریح هزینه کرد ۳۵۰ میلیون تومان تخصیص داده شده به جاده سوق دهدشت امتناع کرد.

فرماندار کهگیلویه نیز دراین نشست به چند جمله کوتاه بسنده کرد و گفت: باید بازدیدی از طرف کارشناسان مربوطه صورت پذیرد تا بررسی شود که چگونه میتوان این مشکل را برطرف کرد.

دیدگاه خود را ارسال کنید...